Black er en tidløs, ensfarget sort, matt gulvflis i str. 25x25 cm. Flisen er favoritt blant arkitekter p.g.a. sitt stilsikre og minimalistiske uttrykk. Tykkelse 9 mm.
Black er en tidløs, ensfarget sort, matt gulvflis i str. 25x25 cm. Flisen er favoritt blant arkitekter p.g.a. sitt stilsikre og minimalistiske uttrykk. Tykkelse 9 mm.
| Vekt Pr. Enhet | 20 kg |
| Bestillingsenhet | m² |
| Kartong Bredde | 255 mm |
| Kartong Dybde | 165 mm |
| Kartong Lengde | 255 mm |
| Lengde | 250 mm |
| Pakkeinnhold | 1 |
| Farge | Sort |
| Format | 25x25 |
| Gjennomfarget | Nei |
| Glasert | Ja |
| Materiale | Porcelanato |
| Overflate | Matt |
| Slitestyrke | PEI 4 -Høy trafikk |
| Vannoppsug | < 0,5 % |
| Bruksområde(r) | Vegg Gulv |
| Utførelse | Slett |
| Bruk til | Inne Ute |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
Frakt
Vi tilbyr hjemlevering, det kan også bestilles vareprøver.
Postnord er vår største samarbeidspartner, vi bruker også lokale transportører når vi ser de kan levere fortere
Klikk og hent
Ønsker du å reservere en vare? klikk og hent Gratis.
Kontroller beholdingen i butikken du ønsker å handle hos, vi sender ikke varer mellom butikkene.
Betaling
Vipps koster ingenting, - uansett beløp. Enkelt og raskt
Visa og Mastercard
Kjøp nå, betal senere med Klarna