Mosaic Cubic Grey er en moderne mosaikk i hexagon format. Flisen har en slett halvmatt overflate med et spennende formet mønster. Gulvflisen har en eksklusiv overflate og vil skape en spennende og moderne helhet.
Mosaic Cubic Grey er en moderne mosaikk i hexagon format. Flisen har en slett halvmatt overflate med et spennende formet mønster. Gulvflisen har en eksklusiv overflate og vil skape en spennende og moderne helhet.
Montering av glassmosaikk
Legging av glassmosaikk krever stor nøyaktighet og jevn underlag for å unngå synlige kanter mellom flisarkene. Mosaikk med netting på baksiden krever en annen lim og fugeteknikk enn mosaikk med folie på fremsiden. Ved montering av mosaikk med netting på baksiden påføres lim i helt jevn tykkelse med tannsparkel med 3-4 mm tannstørrelse. dette gir en ferdig limtykkelse på 1-2 mm. På glassmosaikk med fargebelegg på baksiden kan man fuge med limet. Da får man ikke synlige fargeskiller mellom lim og fugemasse.
Vekt Pr. Enhet | 1 kg |
Bestillingsenhet | stk |
Lengde | 0.0 mm |
Pakkeinnhold | 11 |
Farge | Flerfarget |
Format | MIX |
Gjennomfarget | Nei |
Materiale | Krystall |
Bruksområde(r) | Vegg |
Bruk til | Inne |
Brettstørrelse | 300x300 |
Bredde | 0.0 mm |
Høyde | 9 mm |
Tykkelse | 9 mm |
Frakt
Vi tilbyr hjemlevering, det kan også bestilles vareprøver.
portnord er vår største samarbeidspartner, vi bruker også lokale transportører når vi ser de kan levere fortere
Klikk og hent
Ønsker du å reservere en vare? klikk og hent Gratis.
Kontroller beholdingen i butikken du ønsker å handle hos, vi sender ikke varer mellom butikkene.
Betaling
Vipps koster ingenting, - uansett beløp. Enkelt og raskt
Visa og Mastercard
Kjøp nå, betal senere med Klarna