Savon hjørnehylle er en tidløs og delikat hylle i rustfritt stål, som man kan montere på veggen i dusjsonen. Med en dimensjon på 20x20 cm, har den også en liten hyllekant.
Savon hjørnehylle er en tidløs og delikat hylle i rustfritt stål, som man kan montere på veggen i dusjsonen. Med en dimensjon på 20x20 cm, har den også en liten hyllekant.
| Vekt Pr. Enhet | 0.59 kg |
| Bestillingsenhet | stk |
| Kartong Bredde | 390 mm |
| Kartong Dybde | 215 mm |
| Kartong Lengde | 425 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Pakkeinnhold | 12 |
| Farge | Krom |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Bruksområde(r) | Våtrom |
| Type | Hylle |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 30 mm |
Frakt
Vi tilbyr hjemlevering, det kan også bestilles vareprøver.
Postnord er vår største samarbeidspartner, vi bruker også lokale transportører når vi ser de kan levere fortere
Klikk og hent
Ønsker du å reservere en vare? klikk og hent Gratis.
Kontroller beholdingen i butikken du ønsker å handle hos, vi sender ikke varer mellom butikkene.
Betaling
Vipps koster ingenting, - uansett beløp. Enkelt og raskt
Visa og Mastercard
Kjøp nå, betal senere med Klarna